SC104-560
5S-SC104-560
SC104-560
FIXED IND 56UH 1.4A 199 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 56|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.4A |
| Q @ Freq: | 1.01A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 199 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,2.52MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.406"" L x 0.366"" W (10.30mm x 9.30mm)","0.169"" (4.30mm)" |