SC104-330
5S-SC104-330
SC104-330
FIXED IND 33UH 1.82A 120 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.82A |
| Q @ Freq: | 1.26A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 120 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,2.52MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.406"" L x 0.366"" W (10.30mm x 9.30mm)","0.169"" (4.30mm)" |