SC104-221
5S-SC104-221
SC104-221
FIXED IND 220UH 840MA 721 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 220|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 840mA |
| Q @ Freq: | 530mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 721 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.406"" L x 0.366"" W (10.30mm x 9.30mm)","0.169"" (4.30mm)" |