SC104-181
5S-SC104-181
SC104-181
FIXED IND 180UH 900MA 621 MOHM
Product Description
| Series: | SC104 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 180|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 900mA |
| Q @ Freq: | 560mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 621 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.406"" L x 0.366"" W (10.30mm x 9.30mm)","0.169"" (4.30mm)" |