SC104-120
5S-SC104-120
SC104-120
FIXED IND 12UH 3.1A 61 MOHM SMD
Product Description
| Series: | SC104 |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 12|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 3.1A |
| Q @ Freq: | 2.13A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 61 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,2.52MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.406"" L x 0.366"" W (10.30mm x 9.30mm)","0.169"" (4.30mm)" |