SBCP-11HY681H
5S-SBCP-11HY681H
SBCP-11HY681H
FIXED IND 680UH 550MA 1 OHM TH
Product Description
Series:SBCP
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:680|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):550mA
Q @ Freq:1.1A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-,10kHz,-,Through Hole,"Radial, Vertical Cylinder",-,"0.492"" Dia (12.50mm)","0.472"" (12.00mm)"
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated