SBC8-331-142
5S-SBC8-331-142
SBC8-331-142
FIXED IND 330UH 1.4A 250 MOHM TH
Type:Ferrite
Inductance:330|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):1.4A
Q @ Freq:2A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:250 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-,10kHz,-,Through Hole,"Radial, Vertical Cylinder",-,"0.591"" Dia (15.00mm)","0.748"" (19.00mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated