SBC6-681-631
5S-SBC6-681-631
SBC6-681-631
FIXED IND 680UH 630MA 980 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:680|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):630mA
Q @ Freq:1.3A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:980 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-,10kHz,-,Through Hole,"Radial, Vertical Cylinder",-,"0.472"" Dia (12.00mm)","0.728"" (18.50mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated