SBC6-471-701
5S-SBC6-471-701
SBC6-471-701
FIXED IND 470UH 700MA 630 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:470|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):700mA
Q @ Freq:1.6A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:630 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-,10kHz,-,Through Hole,"Radial, Vertical Cylinder",-,"0.472"" Dia (12.00mm)","0.591"" (15.00mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated