SBC6-470-232
5S-SBC6-470-232
SBC6-470-232
FIXED IND 47UH 2.3A 80 MOHM TH
Type:Ferrite
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):2.3A
Q @ Freq:5A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:80 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-,10kHz,-,Through Hole,"Radial, Vertical Cylinder",-,"0.472"" Dia (12.00mm)","0.591"" (15.00mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated