SBC4-680-122
5S-SBC4-680-122
SBC4-680-122
FIXED IND 68UH 1.2A 190 MOHM TH
Type:Ferrite
Inductance:68|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):1.2A
Q @ Freq:1.8A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:190 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-,10kHz,-,Through Hole,"Radial, Vertical Cylinder",-,"0.354"" Dia (9.00mm)","0.472"" (12.00mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated