S1812R-683K
5S-S1812R-683K
S1812R-683K
FIXED IND 68UH 215MA 4.3 OHM SMD
| Function: | - |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 68|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 215mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 4.3 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 50 @ 2.5MHz |
| Operating Temperature: | 7.6MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,2.5MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812,"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.134"" (3.40mm)" |