S1812R-334K
5S-S1812R-334K
S1812R-334K
FIXED IND 330UH 129MA 12 OHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 330|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 129mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 12 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 40 @ 790kHz |
| Operating Temperature: | 3.7MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,790kHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812,"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.134"" (3.40mm)" |