S1812-151K
5S-S1812-151K
S1812-151K
FIXED IND 150NH 1.347A 110 MOHM
| Function: | - |
| Type: | Iron |
| Inductance: | 150nH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 1.347A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 110 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 50 @ 25MHz |
| Operating Temperature: | 390MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,25MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812,"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.134"" (3.40mm)" |