S1210R-393H
5S-S1210R-393H
S1210R-393H
FIXED IND 39UH 179MA 5 OHM SMD
| Function: | - |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 39|ìH |
| Tolerance: | ?à3% |
| DC Resistance (DCR): | 179mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 5 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 40 @ 2.5MHz |
| Operating Temperature: | 12MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,2.5MHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),1210 (3225 Metric),"0.138"" L x 0.105"" W (3.51mm x 2.66mm)","0.101"" (2.57mm)" |