S1210R-331H
5S-S1210R-331H
S1210R-331H
FIXED IND 330NH 740MA 350 MOHM
| Function: | - |
| Type: | Iron |
| Inductance: | 330nH |
| Tolerance: | ?à3% |
| DC Resistance (DCR): | 740mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 350 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 40 @ 25MHz |
| Operating Temperature: | 255MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,25MHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),1210 (3225 Metric),"0.138"" L x 0.105"" W (3.51mm x 2.66mm)","0.101"" (2.57mm)" |