S1008R-331K
5S-S1008R-331K
S1008R-331K
FIXED IND 330NH 865MA 150 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:330nH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):865mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:150 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:40 @ 25MHz
Operating Temperature:293MHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,25MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.105"" L x 0.095"" W (2.66mm x 2.41mm)","0.095"" (2.41mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated