RLB9012-470KL
5S-RLB9012-470KL
RLB9012-470KL
FIXED IND 47UH 1.77A 160 MOHM TH
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 47|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 1.77A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 160 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 30 @ 2.52MHz |
| Operating Temperature: | 6.5MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.354"" Dia (9.00mm)","0.480"" (12.20mm)" |