RLB1314-682KL
5S-RLB1314-682KL
RLB1314-682KL
FIXED IND 6.8MH 120MA 9.4 OHM TH
Product Description
| Series: | RLB |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 6.8mH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 120mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 9.4 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 60 @ 252kHz |
| Operating Temperature: | 650kHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,1kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.461"" Dia (11.70mm)","0.512"" (13.00mm)" |