RLB0712-220KL
5S-RLB0712-220KL
RLB0712-220KL
FIXED IND 22UH 700MA 120 MOHM TH
Product Description
| Series: | RLB |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 700mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 120 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 20 @ 2.52MHz |
| Operating Temperature: | 9MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,1kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.264"" Dia (6.70mm)","0.433"" (11.00mm)" |