RL622-680K-RC
5S-RL622-680K-RC
RL622-680K-RC
FIXED IND 68UH 1.2A 210 MOHM TH
Type:Ferrite
Inductance:68|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):1.2A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:210 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 2.52MHz
Operating Temperature:4.9MHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 105??C,2.52MHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.335"" Dia (8.50mm)","0.433"" (11.00mm)"