RL622-222K-RC
5S-RL622-222K-RC
RL622-222K-RC
FIXED IND 2.2MH 80MA 6.8 OHM TH
Type:Ferrite
Inductance:2.2mH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):80mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:6.8 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:20 @ 252kHz
Operating Temperature:900kHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 105??C,252kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.335"" Dia (8.50mm)","0.433"" (11.00mm)"