RL622-153K-RC
5S-RL622-153K-RC
RL622-153K-RC
FIXED IND 15MH 40MA 37 OHM TH
Type:Ferrite
Inductance:15mH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):40mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:37 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:40 @ 79.6kHz
Operating Temperature:200kHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 105??C,79.6kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.335"" Dia (8.50mm)","0.433"" (11.00mm)"