RL622-150K-RC
5S-RL622-150K-RC
RL622-150K-RC
FIXED IND 15UH 2.3A 56 MOHM TH
Product Description
Series:RL622
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:15|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):2.3A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:56 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:40 @ 2.52MHz
Operating Temperature:12MHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 105??C,2.52MHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.335"" Dia (8.50mm)","0.433"" (11.00mm)"