RL187-821J-RC
5S-RL187-821J-RC
RL187-821J-RC
FIXED IND 820UH 200MA 6 OHM TH
Product Description
Series:RL187
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:820|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):200mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:6 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:80 @ 796kHz
Operating Temperature:1.4MHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 105??C,796kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.315"" Dia (8.00mm)","0.441"" (11.20mm)"