RL187-333J-RC
5S-RL187-333J-RC
RL187-333J-RC
FIXED IND 33MH 30MA 80 OHM TH
Product Description
Series:RL187
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:33mH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):30mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:80 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:100 @ 79.6kHz
Operating Temperature:300kHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 105??C,79.6kHz,-,Through Hole,Radial,-,"0.315"" Dia (8.00mm)","0.441"" (11.20mm)"