PTL2012-F22NT
5S-PTL2012-F22NT
PTL2012-F22NT
FIXED IND 22NH 250MA 1.5 OHM SMD
| Type: | Ceramic |
| Inductance: | 22nH |
| Tolerance: | ?à3% |
| DC Resistance (DCR): | 250mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.5 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 9 @ 100MHz |
| Operating Temperature: | 1.8GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,0805 (2012 Metric),0805 (2012 Metric),"0.083"" L x 0.059"" W (2.10mm x 1.50mm)","0.026"" (0.65mm)" |