PQ3213-0R9-70-G
5S-PQ3213-0R9-70-G
PQ3213-0R9-70-G
FIXED IND 900NH 70A 1 MOHM SMD
Product Description
| Series: | PQ |
| Function: | Planar |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 900nH |
| Tolerance: | - |
| DC Resistance (DCR): | 70A |
| Q @ Freq: | 110A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1 mOhm |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -30??C ~ 125??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"1.043"" L x 0.748"" W (26.50mm x 19.00mm)","0.520"" (13.20mm)" |