PQ2007-2R2-25-G
5S-PQ2007-2R2-25-G
PQ2007-2R2-25-G
FIXED IND 2.2UH 25A 3.5 MOHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 2.2|ìH |
| Tolerance: | - |
| DC Resistance (DCR): | 25A |
| Q @ Freq: | 32A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 3.5 mOhm |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -30??C ~ 125??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.837"" L x 0.551"" W (21.25mm x 14.00mm)","0.286"" (7.26mm)" |