PQ2007-0R4-70-G
5S-PQ2007-0R4-70-G
PQ2007-0R4-70-G
FIXED IND 400NH 70A 0.7 MOHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 400nH |
| Tolerance: | - |
| DC Resistance (DCR): | 70A |
| Q @ Freq: | 83A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 0.7 mOhm |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -30??C ~ 125??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.837"" L x 0.551"" W (21.25mm x 14.00mm)","0.286"" (7.26mm)" |