PG1083.472NLT
5S-PG1083.472NLT
PG1083.472NLT
FIXED IND 4.7UH 26A 2.8 MOHM SMD
Type:-
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):26A
Q @ Freq:30A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:2.8 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.854"" L x 0.846"" W (21.70mm x 21.50mm)","0.417"" (10.60mm)"