PG1083.332NLT
5S-PG1083.332NLT
PG1083.332NLT
FIXED IND 3.3UH 28A 2.2 MOHM SMD
Type:-
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):28A
Q @ Freq:37A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:2.2 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.854"" L x 0.846"" W (21.70mm x 21.50mm)","0.417"" (10.60mm)"