Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsPulse Electronics Corporation PG0926.223NL
PG0926.223NL
5S-PG0926.223NL
PG0926.223NL
FIXED IND 22UH 7A 21 MOHM SMD
Type:-
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):7A
Q @ Freq:6A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:21 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.528"" L x 0.528"" W (13.40mm x 13.40mm)","0.315"" (8.00mm)"