PG0926.182NLT
5S-PG0926.182NLT
PG0926.182NLT
FIXED IND 1.8UH 22A 2.2 MOHM SMD
Type:-
Inductance:1.8|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):22A
Q @ Freq:25A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:2.2 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.528"" L x 0.528"" W (13.40mm x 13.40mm)","0.315"" (8.00mm)"