PG0926.102NLT
5S-PG0926.102NLT
PG0926.102NLT
FIXED IND 1UH 30A 1.2 MOHM SMD
Product Description
Series:PG0926NL
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):30A
Q @ Freq:34A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.2 mOhm
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.528"" L x 0.528"" W (13.40mm x 13.40mm)","0.315"" (8.00mm)"