PG0871.922NLT
5S-PG0871.922NLT
PG0871.922NLT
FIXED IND 9.2UH 4.9A 30 MOHM SMD
Type:-
Inductance:9.2|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):4.9A
Q @ Freq:6.7A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:30 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.299"" L x 0.291"" W (7.60mm x 7.40mm)","0.252"" (6.40mm)"