PG0871.821NLT
5S-PG0871.821NLT
PG0871.821NLT
FIXED IND 820NH 19A 2.3 MOHM SMD
Type:-
Inductance:820nH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):19A
Q @ Freq:21A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:2.3 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.299"" L x 0.291"" W (7.60mm x 7.40mm)","0.252"" (6.40mm)"