PG0871.152NLT
5S-PG0871.152NLT
PG0871.152NLT
FIXED IND 1.5UH 13.5A 4.4 MOHM
Type:-
Inductance:1.5|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):13.5A
Q @ Freq:14A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:4.4 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.299"" L x 0.291"" W (7.60mm x 7.40mm)","0.252"" (6.40mm)"