PG0702.682NLT
5S-PG0702.682NLT
PG0702.682NLT
FIXED IND 6.8UH 8.5A 7.7 MOHM
Type:-
Inductance:6.8|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):8.5A
Q @ Freq:8.5A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:7.7 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.425"" L x 0.362"" W (10.80mm x 9.20mm)","0.315"" (8.00mm)"