PG0642.472NLT
5S-PG0642.472NLT
PG0642.472NLT
FIXED IND 4.7UH 9A 18.4 MOHM SMD
Type:-
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):9A
Q @ Freq:10A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:18.4 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.311"" L x 0.299"" W (7.90mm x 7.60mm)","0.197"" (5.00mm)"