PG0642.332NLT
5S-PG0642.332NLT
PG0642.332NLT
FIXED IND 3.3UH 9.5A 16.6 MOHM
Type:-
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):9.5A
Q @ Freq:13A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:16.6 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.311"" L x 0.299"" W (7.90mm x 7.60mm)","0.197"" (5.00mm)"