PG0642.222NLT
5S-PG0642.222NLT
PG0642.222NLT
FIXED IND 2.2UH 10A 12.7 MOHM
Type:-
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):10A
Q @ Freq:14A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:12.7 mOhm
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.311"" L x 0.299"" W (7.90mm x 7.60mm)","0.197"" (5.00mm)"