Fixed InductorsPulse Electronics Corporation PG0437.321NLT
PG0437.321NLT
5S-PG0437.321NLT
PG0437.321NLT
FIXED IND 320NH 33A 0.85 MOHM
Product Description
| Series: | PG0437NL |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 320nH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 33A |
| Q @ Freq: | 39A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 0.85 mOhm |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.492"" L x 0.433"" W (12.50mm x 11.00mm)","0.177"" (4.50mm)" |