PG0426.681NLT
5S-PG0426.681NLT
PG0426.681NLT
FIXED IND 680NH 15.5A 5.4 MOHM
Type:-
Inductance:680nH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):15.5A
Q @ Freq:25A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:5.4 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.295"" L x 0.276"" W (7.50mm x 7.00mm)","0.126"" (3.20mm)"