PG0426.331NLT
5S-PG0426.331NLT
PG0426.331NLT
FIXED IND 330NH 20A 3.4 MOHM SMD
Type:-
Inductance:330nH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):20A
Q @ Freq:34A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:3.4 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.295"" L x 0.276"" W (7.50mm x 7.00mm)","0.126"" (3.20mm)"