PG0255.401NLT
5S-PG0255.401NLT
PG0255.401NLT
FIXED IND 400NH 29A 1.15 MOHM
Type:-
Inductance:400nH
Tolerance:?à15%
DC Resistance (DCR):29A
Q @ Freq:29A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:1.15 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.453"" L x 0.406"" W (11.50mm x 10.30mm)","0.157"" (4.00mm)"