PG0138.222NLT
5S-PG0138.222NLT
PG0138.222NLT
FIXED IND 2.2UH 13.5A 7.5 MOHM
Product Description
Series:PG0138NL
Function:-
Type:-
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):13.5A
Q @ Freq:15.5A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:7.5 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.512"" L x 0.504"" W (13.00mm x 12.80mm)","0.193"" (4.90mm)"