PG0087.472NLT
5S-PG0087.472NLT
PG0087.472NLT
FIXED IND 4.7UH 1.75A 70 MOHM
Product Description
Series:PG0087NL
Function:-
Type:-
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.75A
Q @ Freq:1.75A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:70 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:40MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.244"" L x 0.244"" W (6.20mm x 6.20mm)","0.079"" (2.00mm)"