PG0087.333NLT
5S-PG0087.333NLT
PG0087.333NLT
FIXED IND 33UH 650MA 386 MOHM
Product Description
Series:PG0087NL
Function:-
Type:-
Inductance:33|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):650mA
Q @ Freq:650mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:386 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:17MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.244"" L x 0.244"" W (6.20mm x 6.20mm)","0.079"" (2.00mm)"