PG0087.223NLT
5S-PG0087.223NLT
PG0087.223NLT
FIXED IND 22UH 800MA 280 MOHM
Product Description
Series:PG0087NL
Function:-
Type:-
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):800mA
Q @ Freq:800mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:280 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:22MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.244"" L x 0.244"" W (6.20mm x 6.20mm)","0.079"" (2.00mm)"